sesja-86.jpg

KONKURSY

Jestem Liderką!

Program Jestem Liderką realizuje w praktyce przekonanie, że potencjał przywódczy kobiet – liderek należy rozwijać jak najwcześniej. Celem programu jest wspieranie rozwoju talentów przywódczych, obalanie stereotypów dotyczących kobiet oraz promowanie kobiecego stylu przywództwa.

Dla kogo - Jeśli masz 16-19 lat i jesteś uczennicą szkoły ponadpodstawowej, mieszkasz i uczysz się gdziekolwiek w Polsce, chcesz rozwijać się i wzmacniać swoje zdolności przywódcze, działasz aktywnie w swoje społeczności to ten Program jest dla Ciebie. Zgłoś się!

Termin zgłoszeń - do 10 kwietnia 2022 r. 

Do wygrania - Program dla finalistek odbędzie się w Warszawie w 2giej połowie czerwca 2022. Ostateczny termin uzależniony jest od sytuacji geopolitycznej oraz pandemicznej i zostanie podany do wiadomości tak szybko jak będzie to możliwe. Termin może ulec zmianie o czym powiadomimy wszystkie zainteresowane.

W trakcie programu finalistki wezmą udział w szkoleniach z zakresu przywództwa, autoprezentacji i komunikacji, projektowania kariery, rozwoju swoich mocnych stron, a także zostaną objęte wsparciem mentoringowym. Staną również przed szansą otrzymania staży w uznanych polskich firmach i instytucjach. Wszystkie finalistki będą mogły spotkać się z kobietami, które odniosły sukces w świecie biznesu, dyplomacji, polityki lub mediów.

Link - https://vitalvoices.pl/jestem-liderka-5-start-rekrutacji/