• LinkedIn - Czarny Krąg
  • Czarny YouTube Ikona
  • Czarny Facebook Ikona

Oferta dla Partnerów projektu Young Business

- warsztaty z przedsiębiorczości dla nastolatków

Co możecie zaoferować dzisiejszym nastolatkom?  Młodzieży, która jest niezwykle ciekawa tego, jak wygląda praca w Waszej branży? Osobom inteligentnym, głodnym wiedzy, posiadającym 

kompetencje naturalnych liderów. Wspaniałym odkrywcom świata, chętnym do dyskusji i otwarcie 

dzielącym się własnym zdaniem na każdy temat. Nastolatkom kreatywnym i twórczym, znającym 
potrzeby i problemy XXI wieku. 

Zapraszamy do udziału w projekcie Young Business skierowanym do osób w wieku 14-18 lat. Dzięki ścisłej współpracy z 
biznesem uczestnicy warsztatów będą rozwijać kompetencje niezbędne w świecie nienazwanych jeszcze zawodów przyszłości. Wspólnie opracujemy formę zaangażowania, a uczestnicy spotkań Young Business przygotują
 w trakcie warsztatów wyjątkowe projekty, zaspokajające potrzeby dzisiejszego świata i zwracające szczególną uwagę na 
ekologię.

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami!

Nasi Partnerzy

Projekt Świetlice pasji uzyskał patronat Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz jest rozwijany w ramach programu akceleracyjnego Biznes W Kobiecych Rękach. Pod czujnym okiem ekspertów naszą pasję przekształcamy w biznes. Jesteśmy bardzo dumni z tej współpracy!

W czerwcu 2018 r. Philips Lighting udostępnił nam bezpłatnie swoją przestrzeń w Showroomie na Żoliborzu. Dodatkowo ekspert marki Philipsa - dr. nauk fizycznych Pan Paweł Morawski, przeprowadził wykład nt. inteligentnego światła. W trakcie spotkania mówiliśmy o tym:

- czym jest światło

- jakie są podstawowe parametry światła

- jaki jest wpływ światła na człowieka, jego samopoczucie i otoczenie. 

W trakcie spotkania dr Morawski mówił także o rozwoju technologii oświetleniowych (od żarówki do diody LED, konstrukcja źródeł, energooszczędność, barwa, natężenie, nowoczesne zastosowania, formy), a także o oświetleniu inteligentnym (Hue) – światło, które przekracza wyobraźnię.

Nasz otwarte i bezpłatne spotkania odbędą się w cudownej przestrzeni przy ul. Koszykowej 61 w Warszawie!

Partnerzy, którzy zadbali o zdrowe odżywianie uczestników spotkań organizowanych w ramach projektu Świetlice pasji. Dziękujemy za przekazanie cudownych i zdrowych produktów!

Zrzut ekranu 2019-10-20 o 11.01.22.png

Lech Kaniuk Holding nie mógł wziąć udziału w projekcie jako prelegent, ale przekazał książki "Siła pędu" dla wszystkich uczestników Young Business 19.10.2019 r. 

 

https://www.facebook.com/lech.kaniuk.holding/

Lech Kaniuk to przedsiębiorca, dyrektor zarządzający firmą „Restaurant Partner Polska” Sp. z o.o. i serwisem PizzaPortal.pl. W latach 2006-2012 współwłaściciel grupy OnlinePizza Norden AB, operującej w Szwecji, Austrii i Finlandii. Jako 18-latek sprzedał swoją pierwszą innowację dla Wargon Alloys. Jako 20 latek został najmłodszym doradcą ds. innowacji w Szwedzkiej Państwowej firmie ALMI Foretagspartner. W 2006 r. wpółtworzył spółkę KYAB AB, która na podstawie innowacji mierzy wykorzystywanie energii w budynkach. W 2008r otrzymał patent za innowacyjną przykrywkę do mikrofalówek. W 2010 roku brał udział w produkcji programu telewizyjnym 72 hour race - jak skomercjalizować pomysł w 72 godziny. Tego samego roku miał własny program w szwedzkim radiu SR P4. Od 2006 roku pomagał tworzyć OnlinePizza Norden AB. W 2009 roku rozpoczął działalność w Polsce. Lech Kaniuk jest równiez Członkiem Rady Nadzorczej w spółce która stworzyła jedną z najpopularniejszych aplikacji w Polsce, Listonic. Od 2013 roku inwestuje razem z Łukaszem Wejchertem w aplikację iTaxi, najpopularniejszą aplikację do zamawiania taksówki w Polsce. Dzisiaj pełni funkcję Prezesa Zarządu iTaxi Sp. z o.o. Lech Kaniuk działa jako Anioł Biznesu od 2013r. Zainwestował w nagrodzone spółki jak Prowly.com i Migam.org Założył również spółki: Bean & Buddies, producenta kawy wyższej jakości dla firm oraz JLS Property, spółkę która inwestuje w nieruchomości pod wynajem.

W książce "Siła pędu" Lech pisze o tym, jak zaczynając od 0 współtworzyć firmy warte ponad 5 miliardów euro. Opowiada w niej liczne historie ze swojej działalności i w praktyczny sposób stara się pokazać, jak myśli i działa przedsiębiorca z wizją i dużymi celami. Przedstawia swoje początki, rozwój, lekcje oraz zmagania, dzięki czemu sami możecie zaobserwować, jak siła pędu niejednokrotnie wpłynęła na jego działania.

Patroni Medialni

Portal astronomiczny Astronomia24 objął patronatem medialnym wydarzenie Young Business, szczególnie w zakresie spotkań dedykowanych sektorowi kosmicznemu.

© 2018 by Świetlice pasji.