• LinkedIn - Czarny Krąg
  • Czarny YouTube Ikona
  • Czarny Facebook Ikona

YOUNG BUSINESS - bezpłatne warsztaty z przedsiębiorczości dla młodzieży 

Kolejne spotkanie poprowadzą:

 

11.01.2020 | Przestrzeń from Facebook ul. Koszykowa 61 w Warszawie

Aleksandra Więcka, Story designer, dziennikarka, dramatopisarka. Moderator design thinking. Socjolożka. Łączy storytelling z design thinking i treningiem kreatywności. Uczy innych jak opowiadać o sobie, markach, firmach. Absolwentka Laboratorium Dramatu i Krakowskiej Szkoły Scenariuszowej. Współpracowała m.in TVN,, AGORĄ, PKN ORLEN, Hellenic Coca Cola, SheXo Deloitte, TU EUROPA, Siecią Przedsiębiorczych Kobiet, Idea Bank, IMS Group, Mbank, BZWBK, IMS Group. Doktorantka na Akademii Leona Kożmińskiego w Warszawie (Management in new technologies.) Wykłada na School of Form w Poznaniu, oraz ,SWPS i Akademii Leona Kożmińskiego w Warszawie.

Jeśli chcesz udoskonalić swoje wystąpienia publiczne, chcesz wiedzieć jak sprawnie mówić o sobie i o projekcie, co to jest elevator pitch i jak sprzedać swój pomysł w 3 minuty, to koniecznie zarejestruj się już dziś na spotkanie 11.01.2020! Aleksandra Więcka to ekspert w dziedzinie wystąpień publicznych, która ma na swoim koncie lata doświadczeń we współpracy z public speakerami!

Mikołaj Basza, 20-latek, który jest założycielem dwóch start-upów medycznych IRBA https://irba.app/ oraz Sculo. Studiuje medycynę i pisze prace badawcze. Chętnie angażuje się także w inne projekty medyczne - np. akcję wykorzystania wirtualnej rzeczywistości do wspierania terapii (jego zdaniem VR działa przeciwbólowo, antydepresyjnie i poprawia efekty leczenia). Był także stypendystą MEN i radnym Młodzieżowej Rady Miasta, otrzymał też wyróżnienie "Perła Powiatu Nyskiego".

Wojciech Bojanowicz, współzałożyciel Sculo, lead product designer i student medycyny. Specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań dla medycyny z zakresu druku 3D, wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Tworzy wszystko od modeli anatomicznych, modele do planowania przedoperacyjnego, gry służące do rehabilitacji, aż po własną muzykę.

 

REJESTRACJA

Od 07.01.2020 przyjmujemy zgłoszenia na listę rezerwową! Uczestnicy wpisani na listę rezerwową i zostaną poinformowani drogą mailową do 10.01.2020 o zwolnieniu się miejsc i przyjęciu ich na listę uczestników. W celu chęci potwierdzenia możliwości udziału w spotkaniu 11.01.2020 bardzo prosimy o kontakt mailowy na adres hello@swietlicepasji.pl lub telefonicznie: 509 505 722.

UWAGA! Wszystkie spotkania skierowane są do osób w wieku 14-18 lat. Udział jest bezpłatny!

© 2018 by Świetlice pasji.