• LinkedIn - Czarny Krąg
  • Czarny YouTube Ikona
  • Czarny Facebook Ikona

YOUNG BUSINESS - bezpłatne warsztaty z przedsiębiorczości dla młodzieży 

Kolejne spotkanie poprowadzą:

 

7.12.2019 | Przestrzeń from Facebook ul. Koszykowa 61 w Warszawie

Dariusz Żuk, swoje pierwsze kroki biznesowe stawiał na studiach. Już na pierwszym roku rozpoczął praktykę w Business Centre Club, gdzie zaczynał od najprostszych prac biurowych, był też asystentem dwóch posłów i prowadził w Finlandii wirtualną firmę. Następnie wraz z innymi studentami stworzył Studenckie Forum BCC. Jest założycielem takich brandów jak AIP (Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, największej sieci inkubatorów w Europie skupiającej ponad 1000 startupów), business.link (największa w CEE sieć 20 coworków o powierzchni 40 tys m2), AIP Seed (fundusz akceleracyjny, który zainwestował w 111 startupów), bValue (fundusz VC z ponad 20 inwestycjami). Jego marzeniem jest stworzenie w Polsce unikalnego w skali globalnej ekosystemu startupów, który wykreuje do końca 2020 roku 3 unicorny (globalne projekty warte powyżej 1 mld dolarów i niosące ze sobą globalną zmianę). W wolnych chwilach medytuje, lata na szybowcach, nurkuje, jeździ na nartach i biega w maratonach oraz wspina się w górach, ostatnio na Mont Blanc.

Kuba Stojek, 24-latek, który w drugiej klasie liceum zaprojektował bluzy z logo swojego liceum i założył firmę. Dziś Rascal Industry produkuje nie tylko bluzy, a na swoim koncie ma wiele realizacji nie tylko dla uczelni, ale także dla firm prywatnych i korporacji w całej Europie. Jakub wziął udział w konkursie Adecco CEO for One Month skierowanym do młodych osób, które chciałby rozpocząć karierę od najwyższego stanowiska w firmie i spośród 264 000 kandydatów został wybrany do finałowej 10tki globalnego konkursu CEO for One Month.

Agnieszka Krogulec, ekspert zarządzania projektami, certyfikowany project manager (PMP, PRINCE2F, PMO-CP), mentor, trener biznesu, wykładowca. Kilkanaście lat profesjonalnego doświadczenia w różnych sektorach gospodarki (instytucje finansowe, branża paliwowa, telekomunikacyjna, administracja publiczna, NGO). W ramach pracy w Deloitte realizowała projekty z zakresu optymalizacji procesów biznesowych, łączenia firm, rozwoju organizacji i pracowników dla klientów z różnych branż w Europie. Kierownik Działu Projektów / Lider PMO w Departamencie Strategii i Planowania w KIR SA. Obecnie Starszy Menedżer ds. projektów w PZU.

Od wielu lat blisko związana ze środowiskiem zarządzania projektami i promowaniem dobrych praktyk. Prezes Zarządu Project Management Institute Poland Chapter (2016-2018), wieloletni Członek Zarządu, a obecnie Doradca Zarządu PMI PC i European Chapter Cooperation Liaison. Asesor i członek jury konkursów oceniających najlepsze projekty i PMO w Polsce i na świecie (Dolina Krzemowa, Chiny, RPA). Absolwentka prestiżowego, międzynarodowego programu PMI Leadership Institute Master Class dla wyróżniających się liderów.

Inspirująca i zorientowana na rezultaty liderka. Entuzjastka społecznego przywództwa, zaangażowana w projekty tworzące nową jakość i zmieniające świat na lepszy, zgodnie z jej mottem: Bądź zmianą, którą chcesz widzieć na świecie. Członkini Vital Voices Poland Leadership & Mentoring Network. 

Miłośniczka gór, podróży, odkrywania nowych zakątków świata i kultur oraz tańców latynoamerykańskich.

REJESTRACJA

UWAGA! Wszystkie spotkania skierowane są do osób w wieku 14-18 lat. Udział bezpłatny!

© 2018 by Świetlice pasji.